Fundacja Niech Się...Dzieje


Fundacja Niech Się...Dzieje serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 10 do 13 lat na bezpłatne warsztaty plastyczne zorganizowane przy współpracy z pracownią plastyczną Czerwone Jabłuszko.


Warsztaty mają na celu rozwój talentów plastycznych u dzieci. Podczas spotkania dzieci będą miały możliwość obcowania ze sztuką dającą możliwość wyrażania samych siebie, rozwijania zdolności plastycznych i kreatywność młodych ludzi.


Zajęcia odbędą się w pracowni plastycznej Czerwonego Jabłuszka na ul. Kościuszki 13 lok. 9 w Częstochowie w dniu 7 maja 2016

w godzinach 12:30 – 14:00.

Liczba miejsc ograniczona, dlatego też o obecności na zajęciach będzie decydować kolejność zgłoszenia telefonicznego, pod numerem 735-979-757, w godzinach od 16:00 do 20:00.W dniu warsztatów dziecko musi być przyprowadzone przez rodzica lub opiekuna prawnego w celu podpisania zgody na uczestnictwo w zajęciach. Podpisanie owych dokumentów jest warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach.

Zapraszamy do współpracy szkoły, organizacje pozarządowe.


Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać drogą mailową fundacja@niechsiedzieje.pl lub telefonicznie 735-979-757

Serdecznie zapraszamy


Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia

Więcej

Warsztaty

Organizujemy ciekawe warsztaty

Więcej

Autorytety XXI wieku

Poznaj ciekawych ludzi

Więcej

Polub nas

Odwiedż nasz profil

Więcej

Galeria

Nasz albumu zdjęć

Więcej

Jak pomóc?

Dołąćz do ludzi dobrej woli

Więcej

Wspierają nas

Pomagają i wspierają nas

Więcej

Aktualności

Ostatnio działo się...

Więcej