Fundacja Niech Się...Dzieje


Fundacja jako współorganizator wydarzenia ma zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty edukacyjne dla kobiet KOBIECOŚĆ W PEŁNI prowadzone przez

pana Marka Tarana.


Kolejny raz będziemy mieli przyjemność gościć pana Marka Tarana w Częstochowie. Warsztaty są skierowane zarówno dla uczestników styczniowego spotkania (jako kontynuacja), jak również nowych uczestników.


Marek Taran

Z wykształcenia jest socjologiem, pedagogiem i religioznawcą. Jednocześnie ze studiowaniem socjologii jego zainteresowania poznawcze i naukowe zaczęły oscylować wokół psychologii. Szczególnie interesuje się wszelkimi zagadnieniami związanymi z głęboko pojętą naturą ludzką, a zwłaszcza z czynnikami wpływającymi na to jacy jesteśmy i jacy możemy być oraz z odkrywaniem niezwykłych możliwości jakie drzemią w każdym z nas. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat warsztatów na stronie internetowej prowadzącego: www.marektaran.plData: 12.02.2016 (piątek)

Czas: 17:00 – 21:00

Miejsce: Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych w Częstochowie,

ul. Augustyna 3/7

42-200 Częstochowa


Zapisy do dnia 10.02.2016 poprzez wysłanie swoich danych: imię i nazwisko i numer telefonu na adres fundacji fundacja@niechsiedzieje.pl wraz z regułką, że uczestnik warsztatów „wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację w celu organizacji warsztatów Kobiecość w pełni w dniu 12.02.2016” – liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa wynosi – 80 zł płatne w dniu warsztatów u Organizatora. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z zobowiązaniem się do uiszczenia opłaty.


Zgromadzone dane osobowe uczestników warsztatów będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu organizacji warsztatów w dniu 15.01.2016 z panem Markiem Taranem. Dane osobowe nie będą przekazywane innym osobom. Uczestnik ma prawo wglądu w swoje dane osobowe. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Niech Się...Dzieje.

Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać drogą mailową fundacja@niechsiedzieje.pl lub telefonicznie 735-979-757

Serdecznie zapraszamy


Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia

Więcej

Warsztaty

Organizujemy ciekawe warsztaty

Więcej

Autorytety XXI wieku

Poznaj ciekawych ludzi

Więcej

Polub nas

Odwiedż nasz profil

Więcej

Galeria

Nasz albumu zdjęć

Więcej

Jak pomóc?

Dołąćz do ludzi dobrej woli

Więcej

Wspierają nas

Pomagają i wspierają nas

Więcej

Aktualności

Ostatnio działo się...

Więcej